Wpisy użytkownika MuangThai z dnia 2 lipca 2009

Liczba wpisów: 3

muangthai
 
Projekt Belgijskich architektów z Import Export Architecten  definiowany  jest jako miejska przestrzeń.Składa się z piętrowej konstrukcji złożonej z czterech platform, na których można rozbić namioty.
Kemping został wykonany po raz pierwszy w Antwerpii na Kaailand Festiwal (24.04-29.05.2009, www. kaailand.be) na wystawie ruchomej architektury. Tego lata projekt zostanie reaktywowany w celu promowania miasta i innowacyjnych strategii w zakresie turystyki. Bardziej wyrafinowany model Miejskiego kemping II w skali 1:1 zlokalizowano w strefie publicznej u wybrzeża rzeki Skaldy.
Ograniczona ilość istniejących hoteli o niskim standarcie, ale również współczesnych schronisk młodzieżowych nie odpowiada zapotrzebowaniu na tanie noclegi w centrach miast. Inicjatywa jest częścią światowych badań na temat projektowania schronisk dostosowanych do środowiska miejskiego.
www.iea.be/
  • awatar absyntowa: O rrrany, świetne! Chciałabym kiedyś rozbić na takim pajączku namiot; widok wart wiele, nawet przewiania ;]
  • awatar SmileMan;): fajnie xD tylko trochę za malo przestrzenii
  • awatar LUKASZGEJ CZARODZIEJ: emeizing sorki zaliterowki hehe
Pokaż wszystkie (3) ›
 

muangthai
 
  • awatar tangel: Ściana nad biurkiem na pierwszym zdjęciu mnie rozbraja! Zawsze o takiej marzyłam!!! mieć swój kącik ze stolikiem i pełno śmieci nad nim, które mnie indpirują!!! ...za miesiąc może wprowadzę się do własnego domu, także jest szansa na zrealizowanie marzenia... P.S. do Muang Thai - wstawiasz naprawdę inspirujące zdjęcia. Pozdrawiam :)
  • awatar gość: schody - marzenie. zdjęcia 2 i 3 - mistrzowskie wnętrza.
Pokaż wszystkie (2) ›